Evran Haber Ajansı - Wordego

ÇALIŞKAN'dan 2014-2015 eğitim öğretim yılı için mesaj

14 Eylül 2014 Pazar 23:19
caliskandan-2014-2015-egitim-ogretim-yili-icin-mesaj

MİLLETVEKİLİ ÇALIŞKAN:“YENİ ÖĞRETİM DÖNEMİNİN BAŞARILI OLMASINI DİLERİM”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah ÇALIŞKAN yaptığı yazılı açıklamayla, “2014-2015 eğitim-öğretim döneminin başarılı bir dönem olacağını ve Kırşehir’in eğitimdeki başarısının devam edeceğine inanıyorum.”dedi 

Milletvekili Çalışkan yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti: "Eğitim anlayışımız, ezbercilikten uzak, öğrencilerimizin ruhsal gelişimlerini temel alan, araştırmayı, sorgulamayı, eleştirel düşünceyi destekleyen, özgüvenli, sorumluluk sahibi ve sorunlara duyarlı nesiller yetiştirebilecek bir anlayıştır. 

Saygıdeğer öğretmenlerimiz ve sevgili öğrencilerimiz, ülkemizin yerinin eğitimle değişeceği bilinci ile çağdaş, hür düşünceli, demokratik değerlere sahip çıkan, üreten, teknolojiyi kullanabilen, özetle kendisine ve milletine yararlı bireyler yetiştirilmesiyle mümkündür. 

Kırşehir bu anlamda son yıllarda önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Kazanılan başarılar velilerimiz, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz arasındaki işbirliği, okullarımıza yapılan ek binalarla ile kalabalık sınıf mevcudiyetleri aşağı düşürülmesi, sınıfların donanımları ve ders araç gereçlerinin modern hale getirilmesi sayesinde olmuştur. Yeni eğitim-öğretim döneminde de aynı kararlılık ve azimle çalışarak yeni başarılara imza atacağımıza olan inancım tamdır.

Bu vesile ile 2014-2015 eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını, tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz içinde başarılı olmasını diliyorum” dedi.

Haberin etiketleri:

ÇALIŞKAN


Haber okunma sayısı: 6864

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ