Evran Haber Ajansı - Wordego

Güzler Parkında Evcil Hayvan Satışı Başladı

07 Mart 2018 Çarşamba 15:59
guzler-parkinda-evcil-hayvan-satisi-basladi

Güzler Parkında Evcil Hayvan Satışı Başladı

Kırşehir Belediyesi Güzler Evcil Hayvanlar Parkında yumurtadan çoğalan bazı evcil hayvanların satışına başladı.

Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik alanında yumurtadan veya yavrulama yoluyla çoğalan beyaz Fransız tavuğu, Siyah Fransız tavuğu, Kel Fizan Tavuğu, Denizli Tavuğu, Güvercin, Bıldırcın, İspenç, Beç tavuğu, Ankara Keçisi, Cüce Keçi, Hint Bülbülü vatandaşlara satılacak.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Güzler Evcil Hayvanlar Parkında satışlarımız başladı. Çeşit çeşit tavuklar, bıldırcınlar, kazlar, ördekler, tavus kuşları, yerli ırk keçi ve koyunlar sizi bekliyor.

Hayvanların bir kısmını satmaya karar verdik çünkü yeni hayvan türleri için yer açmak istiyoruz. Yüzlerce hayvan türü var. Hepsi de hemen hemen yumurtluyor ya da yavruluyor. İhtiyaç fazlası hayvanların uygun fiyatla satışına başladık. Beslemek isteyenler veya tüketmek isteyen hemşerilerimiz buradan ücreti karşılığında temin edebilir. Tabi ki ziyaretçiler hayvan parkımızı geldiklerinde yine çeşit tavuklar, bıldırcınlar, kazlar, ördekler, tavus kuşları, yerli ırk keçi, ceylanları ya da kuğuları görecek. Çoğalan bu hayvanların sadece sayıları azaltılacak” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: Evran Haber Ajansı(EHA)Haber okunma sayısı: 6209

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ