Evran Haber Ajansı - Wordego

TÜGVA Hız Kesmiyor

14 Ocak 2019 Pazartesi 10:07
tugva-hiz-kesmiyor

TÜGVA Hız Kesmiyor

 Türkiye Gençlik Vakfı Kırşehir İl Temsilciliği faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. TÜGVA  Kırşehir genelinde yürüttükleri sayısız proje ile dikkat çekiyor. TÜGVA Kırşehir İl Temsilcisi Sergen Özdemir “ Ahlaklı ve dürüst bir gençlik yetiştirme hayali ve vizyonu ile gece gündüz demeden vefakar genç arkadaşlarımız ile çalışıyoruz.” dedi.

 

Gençlik ile bağ kurarken onların hayatlarına dokunan ailelerini de es geçmiyoruz diyen Özdemir “ Bu kapsamda bizimle bağ kuran gençlerimizin evlerini ziyaret ediyor onların aileleri ile tanışarak dertlerini dinliyoruz. Biz bir aileyiz derken bunu bir söylem olarak demiyor bizzat faaliyetlerimizde bu söylemimizi destekleyecek işlere imzamızı atıyoruz. Gençlerimizin ilk eğitimlerini aldıkları ve kişiliklerinin oluşmasında şüphesiz en etkili kurum olan aileleri ile de tanışarak onların gelişimlerine etki eden anne ve babaları ile de iletişim kuruyoruz. Aile olmak bunu gerektirir” ifadelerini kullandı.

 

Üniversite okumak için şehrimize gelen gençlerimize de sahip çıkıyoruz. Onları hem yurtlarda hem de evlerinde ziyaret ediyoruz. Dertlerini dinleyip sorunlarını çözmek için çaba sarf ediyoruz.

 

Her kesimden her bireye  ulaşmak için çabaladıklarını belirten Sergen Özdemir “ Kimseyi ayırt etmiyoruz. Çalışmalarımızda da  çatımız altında da bize gelen bizdendir düsturu ile hareket ediyoruz. “ dedi.

 

Kırşehir TÜGVA İl Başkanı Sergen Özdemir, Kırşehir spor taraftar grubu “Kırk Gençlik” ile buluştu.

 

Aile ziyaretlerinin yanı sıra bir çok farklı faaliyete imza attıklarını belirten Özdemir “ Geçtiğimiz günlerde şehrimizin geçen sezon şampiyon olarak 3. Lige çıkan takımı Kırşehir Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Kırk Gençlik ile bir araya gelerek sohbet ettik. Sohbetin muhabbetin insanlar arasındaki bağları güçlendirdiğine inanıyoruz. Bunun için herkes ile muhabbetimiz sohbetimiz var. Biz ünlü halk ozanımız Rahmetli Neşet Ertaş’ında dediği gibi gönülden gönüle bir yol vardır görünmez diyerek çalışıyoruz.” İfadelerini kullanarak sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: Evran Haber Ajansı(EHA)

Haberin etiketleri:

TÜGVA Hız Kesmiyor


Haber okunma sayısı: 3357

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ