Evran Haber Ajansı - Wordego

Kırşehir'e 5 Yeni Hekim Geliyor

23 Şubat 2019 Cumartesi 12:45
kirsehire-5-yeni-hekim-geliyor

Kırşehir'e 5 Yeni Hekim Geliyor

T.C. Sağlık Bakanlığı 85. Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasında İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 4 ve Kaman Devlet Hastanesi’ne 1 olmak üzere toplam 5 uzman hekim kadrosu ihdas edildi.

İl Sağlık Müdürlüğü girişimleri ile Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine 1 adet Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı, 1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 adet Kardiyoloji Uzmanı, 1 adet Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, Kaman Devlet Hastanesi’ne 1 adet İç Hastalıkları Uzmanı ataması gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili İl Sağlık Müdürümü Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU yaptığı  açıklamada;

“İlimizde eksikliği hissedilen branşlarda toplam 5 Uzman hekim kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. İl Sağlık Müdürlüğü olarak tüm bağlık sağlık tesislerimizin hekim eksikliklerini hızla gidermek ve hasta memnuniyetini artırmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

İlimizde sağlık alanında daha iyi, daha kaliteli hizmet sunma noktasında çalışmalarımız ve girişimlerimiz devam etmektedir. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim. En kısa sürede sağlık tesislerimizde göreve başlayacak olan hekimlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı. 

Haber Kaynağı: Evran Haber Ajansı(EHA)Haber okunma sayısı: 3213

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KIRŞEHİR - HAVA DURUMU

KIRSEHIR

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ